אודות מטרו

body-image

אודות מטרו מוטור

מטרו מוטור - יבואנית מותג הרכבים החשמליים LEAP MOTOR - היא שחקנית ותיקה, מנוסה ומוערכת בשוק הרכב הישראלי. יבואנית, מפיצה ומשווקת של מגוון כלי רכב וחברה עם מוניטין מוכח של חדשנות, איכות, אמינות ושירות עם ערך מוסף.

מטרו מוטור פעילה בתחום הרכב כבר משנת 1981 והיא כיום החברה המובילה והגדולה בישראל לייבוא כלי רכב דו גלגליים, לצד עוד מגוון רחב של כלי רכב כגון טרקטורונים, רכבים תפעוליים, רכבי פנאי פורצי דרך, סירות ואופנועי ים.

מטרו מייבאת לישראל את מותגי העל ימאהה (YAMAHA), קוואסאקי (Kawasaki) וסאן יאנג (San Yang), יחד עם עוד מותגים חדשניים ופורצי דרך בתחומי התחבורה האישית, רכבי פנאי ורכבים תפעוליים, למשל אופנועי ZERO החשמליים, אופנועי אינדורו ומוטוקרוס של BETA, טרקטורוני Segway, רכבים תפעוליים Marshell, טרקטורוני ACCESS ועוד.

כשאתם רוכשים רכב חשמלי LEAP MOTOR, בייבוא מטרו מוטור, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שמאחורי הרכב החדש והמתקדם שלכם עומדת יבואנית רכב ותיקה, אמינה ומקצועית ללא פשרות ושאתם מקבלים רכב חדש שהוא גם שיא הטכנולוגיה וחוויית הנהיגה וגם עם גב חזק של פתרונות ייבוא והפצת רכב, מרכזי שירות ואספקת חלקי חילוף. יבואנית שכבר שנים בתחום ואשר רק הולכת וגדלה ומתפתחת בשוק הרכב הישראלי.

מטרו נכנסת לתחום הרכבים החשמליים!

שנת 2022 הייתה שנת מפנה בפעילות הרכב הענפה של מטרו מוטור, עם כניסתה לתחום הרכב החשמלי.

כחלק ממהלך אסטרטגי ומתוך הבנת דרישות וצרכי שוק הרכב הדינמי והמשתנה, מטרו מוטור הרחיבה את פעילותה לתחום הרכבים החשמליים, גם בגזרת האופנועים ורכבי הפנאי וכמובן שגם למכוניות חשמליות עם מותגי רכבים איכותיים, חדשניים וסופר אטרקטיביים לנהגים בישראל.

מותג הרכב החשמלי הארבע גלגלי הראשון שחברת מטרו מייבאת לשוק הרכב הישראלי הוא LEAP MOTOR, מותג סיני צעיר, חדשני ומתקדם שצבר הצלחה רחבה בשוק הרכב הסיני – הגדול והמוביל בעולם ברכבים חשמליים. מטרו בחרה בליפ מוטור מתוך הכרה באיכויות של דגמי היצרנית, בהתאמה המצוינת של הדגמים לצרכים ולהעדפות של הנהגים בישראל ובזכות הטכנולוגיה החדשנית המתקדמת בכל אחד מדגמי LEAP.

בנוסף לייבוא ושיווק של רכבי LEAP MOTOR, מטרו מוטור לא עוצרת ומעמיקה את פעילותה בתחום הרכב החשמלי. החברה חתמה על הסכמי ייבוא והפצה של מותג וויה (VOYAH), חטיבת רכבי היוקרה של תאגיד הרכב הענקי דונגפנג וכמו כן היא מייבאת לישראל את מותג קארמה, המציע מכוניות על אקזוטיות וחשמליות.

שירות איכותי ואמין שנותן ראש שקט

יתרון מובהק של מטרו מוטור, בבחירתכם ברכב חשמלי חדש ומשוכלל מבית LEAP MOTOR, הוא הוותק והמקצועיות המוכחת של החברה בשוק הרכב המקומי. מטרו מפעילה 10 אולמות תצוגה ומכירה ו-5 מרכזי שירות ואחזקה, בפריסה ארצית נוחה וכן 4 אתרים לוגיסטיים חדישים ומתקדמים ברחבי הארץ. בנוסף, למטרו שיתופי פעולה עם עוד כ-40 מפיצים ומרכזי שירות מורשים ומיומנים בכל הארץ. כך שאתם גם קונים רכב חדש מיבואנית ותיקה עם רקורד מוכח בתחום וגם יודעים שתוכלו לקבל שירות איכותי ומהיר ברחבי הארץ.

מעוניינים להגיע להתרשם מדגמי LEAP MOTOR החדשניים והמרתקים? מוזמנים לבקר אותנו באחד מאולמות התצוגה! זקוקים לשירות טיפולים ואחזקה לרכב LEAP החדש שלכם? התקשרו וקבעו מועד ביקור במרכז שירות מורשה של מטרו מוטור ואתם יודעים שהרכב שלכם בידיים הטובות ביותר!