שירות ואחריות

רכבי LEAP MOTOR מצויידים בטכנולוגיה העדכנית ביותר בתחום הרכב החשמלי, מהמערכות המרכזיות לנסיעה ובקרה, סוללות, יחידות הכוח וההנעה והשלדה ועד מרכיבי האבזור הקטנים והאקסקלוסיביים ביותר .כל הרכבים מיוצרים במפעל רכב מהמתקדם שיש ועם סטנדרטים מחמירים ומוכחים של איכות ואמינות. אנו לוקחים את נושא השירות והאחריות לרכבי LEAP המגיעים לישראל בשיא הרצינות ומציעים ללקוחותינו תנאי אחריות מעולים ואפשרויות שירות נגישות ופשוטות.  

אחריות ארוכה, מקיפה ואיכותית

אנו בטוחים לחלוטין באיכות ובאמינות של רכבי LEAP MOTOR המוצעים לציבור הנהגים בישראל, אך גם מודעים לכך שמדובר על מותג צעיר וחדש בשוק המקומי. מתוך שתי נקודות מוצא אלו, אנו מציעים לכם, רוכשי רכבי LEAP חדשים, אחריות מקיפה וארוכה במיוחד, אחריות רכב שתיתן לכם ראש שקט ושיפור תחושת הבטחון.

פירוט אחריות רכבי LEAP MOTOR:

  • אחריות רכב כללית: 3 שנים או 120,000 ק"מ, המוקדם מביניהם

  • סוללה: 8 שנים או 150,000 ק"מ אחריות על הסוללה, המוקדם מביניהם

  • מנוע, בקר מנוע וממסרת: 8 שנים או 150,000 ק"מ, המוקדם מביניהם

    *למעט לרכיבים מסויימים להן תקופת אחריות שונה, כמפורט בכתב האחריות.

הדרך בה אנו בונים את הרכבים שלנו ממשיכה את אותם העקרונות הבלתי מתפשרים והאיכותיים שאנו מיישמים בעיצוב שלהם. התוצאה היא איכות הרכבה ועבודה מעולה ואחריות שנותנת לכם יותר שקט נפשי.

שירות שגרתי לרכבי LEAP MOTOR

שגרת הטיפולים לדגמי LEAP היא בכל 10,000 ק"מ. חשוב לדעת שבאופן כללי, שגרת הטיפולים לרכב חשמלי היא משמעותית פשוטה יותר לעומת רכבים המונעים במנועי דלק סטנדרטיים (בנזין או דיזל), הן מבחינת רכיבי יחידת הכוח וההנעה שיש להחליף והן מבחינת עלויות.

רכבי LEAP בנויים עם תשומת לב קפדנית לפרטים ולבקרת איכות. וכמובן גם הטיפולים והתיקונים הן באותה גישה של איכות בלתי מתפשרת.

לפרטים נוספים אודות שירות לרכב LEAP MOTOR שלכם או לגבי חבילת האחרית, פנו אלינו כאן דרך האתר, דרך מספר הטלפון שלנו 3460* או ישירות לנציגי המכירות באולם התצוגה.