אודות ליפ מוטור - LEAPMOTOR

body-image


ליפ מוטור - LEAP MOTOR – הוא מותג רכב סיני צעיר, רענן וצומח, שצובר תאוצה והצלחות בשוק הרכב הגדול בעולם, בסין, וכעת מפנה את מבטו לשוק הרכב המרתק בישראל. חברת LEAP MOTOR היא יצרנית רכבים חשמליים מובילה, השואפת לספק את הפתרונות המעודנים והאיכותיים ביותר בתחום התחבורה החכמה, עם רכבים חשמליים המספקים שילוב מנצח בין טכנולוגיה ואיכות לבין הנאת נהיגה וחוויית שימוש מרכב חשמלי. ישראל היא השוק הגלובלי הראשון אליו נכנסת ליפ מוטור, אחרי הצלחה מוכחת בסין ומתוך אמון בשוק המקומי וביכולת של המותג לתת מענה אופטימאלי וחכם לדרישות של נהגי הרכבים החשמליים הישראלים. חברת LEAP MOTOR מייצרת את כל דגמיה, כולם חשמליים ובעיצוב מוקפד וחכם מהבסיס, במפעל ייצור אולטרה-מתקדם וחדיש, עם קווי ייצור רובוטיים משוכללים ותהליכי ייצור ובקרת איכות קפדניים ביותר.

ממותגי הרכב החשמלי הצומחים בסין

מותג הרכב LEAP MOTOR נוסד בשנת 2015, ע"י יזם מהנדס ואיש חזון בעל ניסיון של 30 שנה בתחומי האלקטרוניקה והבינה המלאכותית, מתוך כוונה ליצור מותג רכב חשמלי חדשני וחכם. כיום, לא הרבה שנים אחרי הקמתו, מותג ליפ מוטור הוא אחד הצומחים והמעניינים בסין וכעת נכנס לפעילות גלובלית מבטיחה, שראשיתה בישראל. תוך רתימת הטכנולוגיות הייחודיות והבלעדיות שלה ויכולות החדשנות שלה, חברת LEAPMOTOR מעצבת, מתכננת ובונה רכבים חשמליים איכותיים, בטיחותיים ואמינים, שגם כיף לנהוג ולהשתמש בהם. ברכבי LEAP MOTOR יש דגש מהותי על תכונות חכמות ועל שילוב אלקטרוניקה מתקדמת במיוחד. ליפ מוטור לוקחת בצורה חדשנית את תחום הרכב, עוקבת אחרי השינויים הדינמיים הרבים בו, מיישמת חדשנות טכנולוגית והנדסית והלכה למעשה הופכת את הדגמים החשמליים שלה מאמצעי תחבורה לכלים המעניקים חוויה של מרחב נייד אינטליגנטי וחדשני. שדרת ההנהלה של LEAP MOTOR כוללת אנשי מקצוע מנוסים במיוחד, המגיעים עם רקע עשיר בחברות רכב וטכנולוגיה מובילות בסין ובעולם, לצד גב כלכלי נרחב למחקר ופיתוח וייצור מתקדם.

מחקר ופיתוח פורצי דרך ויישום איכותי מוכח

כל דגמי LEAP MOTOR מציעים עושר של מאפיינים חכמים וטכנולוגיות רכב מובילות, ללא תחרות לעומת דגמים ומותגים מתחרים באותו סגמנט. חברת ליפ-מוטור מפתחת בעצמה את מרכיבי החומרה והתוכנה המרכזים בדגמי הרכבים החשמליים שלה, עם מגוון תהליכים הנדסיים, מחקר ופיתוח, עיצובים חכמים וחדשניים וכמובן ייצור משוכלל. תוצאות המו"פ המקיף והיכולות ההנדסיות של LEAP MOTOR כוללות יכולות ותכונות פורצות דרך, למשל:

מערכות כוח חכמות – פיתוח פנימי של מערכות כוח, ממסר והנעה חכמות ויעילות ואינטגרציה מושלמת שלהן למערכת ההנעה החשמלית הייחודית של החברה.

פיתוח מערכות חכמות – לניהול סוללה, עיצובי שלדה חדשניים ויעילים ודגש נרחב על מו"פ וחדשנות בכל רכיבי הרכב.

פיתוח סביבת נהג חכמה ומתקדמת – פיתוח פנימי של מכלול מערכות ואביזרים בסביבת הנהג המתקדמת בדגמי LEAP MOTOR. תא טייס חכם ומקושר, מסכי מידע ומולטימדיה משוכללים, מערכת אינטראקציה עם הנהג ועוד.